Kapan 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 1 Görüntülendi
20
08
2017

Kapan 2017 Tek Link indir

Hakkında: Genç bir siyah olan Chris (Daniel Kaluuya), beya kız arkadaşı Rose'la (Allison Williams) birlikte, kızın ailesinin yanına, onlarla tanışmaya gider. Ancak bu kasabada tuhaf bir şeyler vardır, burada yaşayan siyahlar, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaktadır. Burada yaşayan bir başka siyah, Chris'ten bir an önce oradan kaçmasını ister, ancak bu basit bir iş olmayacaktır.

Sahil Güvenlik 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 2 Görüntülendi
20
08
2017

Sahil Güvenlik 2017 Tek Link indir

Hakkında: Mitch Buchannon kendini işine adamış, cesur ve sorumluluk sahibi bir can kurtarandır. Sorumlu olduğu koyu korumak onun için her şeyden önce gelmektedir. Onunla birlikte çalışan ekibiyle hiçbir sorunu yoktur ve ekip görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir. Ancak günün birinde aralarına yeni bir ekip üyesi daha katılır. Bu küstah yeni cankurtaran Mitch'in sinirlerini bir hayli zorlayacaktır. Ancak koyu tehdit eden bir suç planı su yüzüne çıkınca ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte çalışmak zorundadır.

Koruyucular 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 3 Görüntülendi
20
08
2017

Koruyucular 2017 Tek Link indir

Hakkında: New York bir felakete yaklaşırken Elektra duvarın arkasında ne olduğunu görür. Defenders, kenti kurtarmak için son bir hamle yapar.

Cilgin Ofis Partisi Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 16 Görüntülendi
18
08
2017

Cilgin Ofis Partisi Tek Link indir

Hakkında: Prestijli Zenotek şirketinin CEO'su olan Carol Vanstone (Jennifer Aniston), aynı şirkette çalışan tembel ve disiplinsiz erkek kardeşi Clay'in (T.J. Miller) çalıştığı departmanı kapatma kararı almıştır. Bölümü ve işlerini kurtarabilmenin tek yolu, büyük bir müşteriyi bağlamaktır, potansiyel müşteriyi etkileyebilmek için de CEO'nun tüm itirazlarına rağmen Clay'in önderliğinde şirkette çok büyük ve her anlamda çılgın bir partinin hazırlıkları başlar.

The Prison 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 32 Görüntülendi
17
08
2017

The Prison 2017 Tek Link indir

Hakkında: Bir hapishanede mahkumlar geceleri kusursuz suçlar işlemek üzere hapishaneden çıkarlar. Ik Ho (Han Suk Kyu) hapishaneye adeta bir kral gibi hükmeden bir suçludur. Yoo Gun (Kim Rae Won) ise vur-kaç, delil karartma ve rüşvetten hapse düşer. Ayrıca %100'lük başarı oranına sahip eski bir dedektiftir. Güçlü bir irade ve asabi bir mizaca sahip Yoo Gun, Ik Ho'nun dikkatini cezbede

Kayıp Şehir Z 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 69 Görüntülendi
02
08
2017

Kayıp Şehir Z 2017 Tek Link indir

Hakkında: İngiliz kaşif Percival Fawcett (Charlie Hunnam), Brezilya'da Amazon havzasında, balta girmemiş ormanların arasında daha önce var olduğu bilinmeyen kadim bir medeniyetin izlerine rastlamıştır. Ancak gelişmiş bir medeniyet bulduğuna tüm kalbiyle inanması, bilim çevrelerinde farklı tepkiler alır. Nitekim bulgularının gelişmiş bir medeniyete değil, vahşi bir topluluğa ait olduğuna inananlar da az değildir. Fawcett, eşi Nina, oğlu Jack ve yaveri Henry'nin desteği ve yardımıyla, Z adını verdiği kayıp şehri bulabilmek için her şeyini ortaya koyacaktır. Film, David Grann'in 2009'da çıkan ve Percy Fawcett'ın gerçek öyküsünü anlatan aynı isimli kitabından uyarlandı. ​

Saplantı 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 82 Görüntülendi
01
08
2017

Saplantı 2017 Tek Link indir

Hakkında: Saplantı 2017 Tek Link indir Tessa Connover (Katherine Heigl), uzun yıllar evli kaldığı, ayrıca Lily adında bir kız sahibi olduğu David'den (Geoff Stults) boşanmış olmanın etkisinden halen kurtulamamıştır. Üstelik David, nişanlı olduğu Julia'yı (Rosario Dawson) eski evlerine getirmiştir. Kıskançlıktan kendini kaybeden Tessa, Julia'nın hayatını cehenneme çevirmek için korkusuzca her yolu deneyecektir.

SWAT Kuşatma Altında 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 84 Görüntülendi
01
08
2017

SWAT Kuşatma Altında 2017 Tek Link indir

Hakkında: SWAT Kuşatma Altında 2017 Tek Link indir SWAT birliğinin tutukladığı adamın arkasından gelip birliğe ateş açan bir terörist ve etrafında gelişen olaylar anlatılmaktadır.

Power Rangers 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 95 Görüntülendi
01
08
2017

Power Rangers 2017 Tek Link indir

Hakkında: ower Rangers 2017 Tek Link indir Power Rangers isminde ki bu sene vizyona girmiş olan filmimiz aksiyon, serüven ve bilim-kurgu türleri arasında bulunmaktadır. Amerikada angel grove isimli küçük bir kasabada lise öğrenimine devam etmekde olan Kimberly, Zack, Billy, Jason ve Trini sıradan bir hayat süren genç çocuklardır. Çoğunlukla birlikte takılan arkadaşlar gece yarısı yaptıkları ufak bir gezintisi esnasında yerin altına gömülü halde bir uzay gemisi bulurlar, gemiyi incelerken ışınıma maruz kalarak değişik sıradan üstü güçler elde ederler. Bu gemide ise Rita RepulsÅ“nın aradığı Zeo kristali bulunmaktadır. Bu kristali ele geçirmek için limitsizfilmizle dünyaya bir saldırı tertip etmesi gerekir taş üstünde taş bırakmayacak kadar kötü birisidir. Hem bulundukları kasabayı hemde dünyayı kurtarmak artık bu beş gencin elindedir. Ele geçirdikleri olağan üstü süper güçlerin yardımıyla bu kötü gücün dünyayı yok etmesine karşı koymaya çalışacaklardır. Süper kahramanlar oluşan bu timin yerine ise Power Rangeradını verirler. Fİlmimizn yönetmenlik koltuğunda oturan isim Dean Israelite olurken filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise Dacre Montgomery, Naomi Scott ve Rj. Cyler olarak karşımıza çıkmaktadır.

The Space Between Us Bu Dünyanın Dışında 2017 Tek Link indir

Hakkında: Mars'ta insan kolonisi kurmak üzere yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan birinin hamile olduğu kalkıştan kısa bir süre sonra anlaşılmıştır. Hamile astronot Sarah Elliot, Mars'a iniş yaptıktan hemen sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirip ölür. Ekipteki diğer kişiler tarafından büyütülen Gardner Elliot (Asa Butterfield) 16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını şahsen tanımış, dünyaya dair okudukları dışında hiçbir bilgisi olmayan ancak son derece zeki ve araştırmacı bir genç olmuştur.
Önceki Konular 1 2 3 Sonraki Konular
Hemenfullindir.com, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir.
Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (info[at]hemenfullindir.com) mail adresinden veya iletişim kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.


Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru - Hitfile.net - Uptobox.com
Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 1 arama motoru, 0 ziyaretçi ile toplamda 1 kullanıcı bulunmaktadır.
Copyright © 2016 hemenfullindir.com Tüm Hakları Saklıdır.

Hemen FULL indir

Ailesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza her zaman daha iyi hizmet vermek isteriz Sitemiz üzerinde en kaliteli filmler Türkçe Film indire bileceğiniz ve bu filmlerin hepsini en kaliteli şekilde sizlere için sunuyoruz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden indirebileceğiniz Full program indir En iyi ve en son çıkan oyunları Full oyun indir ayrıcalığı ile indirebilirsiniz.

Her yaşa ve her zevke hitap etmeye başka siteler gibi dosyaların içersinde alakasız dosyalar eklememe virüslü indirme dosyaları koymamayı ilke haline getirdik sitemiz üzerinde +18 Filmler indir bölümüde kısa bir süre önce açıldı bu kategoride 18 yaşından küçüklerin girmemesi için bazı uyarılar yapıldı ilerleyen zamanda dahada geliştiriyor olacağız.

Sitemiz üzerinde yeni eklediğimiz olan kısım "Film istek" bölümü açıldı Film isteklerinizi buradan yapabilirsiniz.