Kapan 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 1 Görüntülendi
20
08
2017

Kapan 2017 Tek Link indir

Hakkında: Genç bir siyah olan Chris (Daniel Kaluuya), beya kız arkadaşı Rose'la (Allison Williams) birlikte, kızın ailesinin yanına, onlarla tanışmaya gider. Ancak bu kasabada tuhaf bir şeyler vardır, burada yaşayan siyahlar, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaktadır. Burada yaşayan bir başka siyah, Chris'ten bir an önce oradan kaçmasını ister, ancak bu basit bir iş olmayacaktır.

Sahil Güvenlik 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 2 Görüntülendi
20
08
2017

Sahil Güvenlik 2017 Tek Link indir

Hakkında: Mitch Buchannon kendini işine adamış, cesur ve sorumluluk sahibi bir can kurtarandır. Sorumlu olduğu koyu korumak onun için her şeyden önce gelmektedir. Onunla birlikte çalışan ekibiyle hiçbir sorunu yoktur ve ekip görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir. Ancak günün birinde aralarına yeni bir ekip üyesi daha katılır. Bu küstah yeni cankurtaran Mitch'in sinirlerini bir hayli zorlayacaktır. Ancak koyu tehdit eden bir suç planı su yüzüne çıkınca ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte çalışmak zorundadır.

Koruyucular 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 3 Görüntülendi
20
08
2017

Koruyucular 2017 Tek Link indir

Hakkında: New York bir felakete yaklaşırken Elektra duvarın arkasında ne olduğunu görür. Defenders, kenti kurtarmak için son bir hamle yapar.

The Prison 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 32 Görüntülendi
17
08
2017

The Prison 2017 Tek Link indir

Hakkında: Bir hapishanede mahkumlar geceleri kusursuz suçlar işlemek üzere hapishaneden çıkarlar. Ik Ho (Han Suk Kyu) hapishaneye adeta bir kral gibi hükmeden bir suçludur. Yoo Gun (Kim Rae Won) ise vur-kaç, delil karartma ve rüşvetten hapse düşer. Ayrıca %100'lük başarı oranına sahip eski bir dedektiftir. Güçlü bir irade ve asabi bir mizaca sahip Yoo Gun, Ik Ho'nun dikkatini cezbede

Baraka 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 14 Görüntülendi
13
08
2017

Baraka 2017 Tek Link indir

Hakkında: Baraka 2017 Tek Link indir Mackenzie Allen Phillips,küçük kızı Missy'nin kaçırılması ve ardından öldüğünün tahmin edilmesinden sonra inzivaya çekilmiş, kalbi kırık bir adamdır. Mack günün birinde bir mektup alır ve gönderenin Tanrı olduğundan şüphelenir. Mektupta Missy'nin öldürüldüğü yer olan barakaya dönmesi istenmektedir. Bir süre düşünen Mack eşyalarını toplayarak Missy'nin kaçırılmasından sonra ilk kez barakaya geri dönmek için yola çıkar. Orada bulacağı şey hayatını tamamen değiştirecektir...

Yine Ciplak 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 12 Görüntülendi
13
08
2017

Yine Ciplak 2017 Tek Link indir

Hakkında: Yine Ciplak 2017 Tek Link indir Delicesine âşık olan Rob, evlenmek üzeredir. Ancak maalesef çırılçıplaktır, asansörde sıkışmıştır ve bir zaman döngüsünde takılıp kalmıştır.

Hızlı ve Öfkeli 8 Öfkenin Kaderi Remux 2017 Tek Link indir

Hakkında: Hızlı ve Hiddetli 8 Fast and Furious 8; 2017 seneninde gelecek olan filmin fragmanı şimdiden yayınlanmış bulunmakta ve yalnızca bu fragmanı izlemeniz dahi soluğunuzu tutup nasıl bir aksiyonun yaklaştığının farkına varacaksınız. Hızlı ve Hiddetli 8 kendinden evvelki film serilerinden değişik bir konuya hane sahipliği yapacaktır. Şimdi isterseniz yakın vakitte sinemaya girecek olan bu filmin neler anlatacağı ile ilgili konuşalım. Filmin şuan ki vizyon tarihi 14 Nisan 2017 olarak bildirilmiş temennimiz bu tarihte yayınlanması ama bir aksilik çıkması vaziyetinde biraz daha bekleyeceğiz ki film buna değecek efektlere sahiptir. Hızlı ve Hiddetli grubu azaları suça bulanmış vaziyettedirler. Fakat bu filmin serisinde ise suçtan uzaklaşmış sakin hayat sürmektedirler. Dom ve Letty izdivaç etmişlerdir ve balayına gideceklerdir. Brian ve Mia artık emekli olmayı göze almışlardır. Dünya turu yapan ekip artık tüm azalarının temize çıkması ile beraber rahat ve sakin birer yaşam sürmenin yollarını aramaya başlamak üzeredirler ki saklı bir görev olarak Domu hedef almış olan gizemli Chiper Dom tekrardan suça bulaşmaya ikna edecektir. Bu hareketi Domu sevdiği ve güvendiği insanlardan da koparacak olan bir anlaşma olacaktır. Domu durdurmanın tek yolu ise ekip azalarının Domun peşine düşüp onu durdurma isteği ve arzusu olacaktır. İşte bu karmaşanın içerisinde soluğunuzu kesecek efektlere ve bir takım şaşırtıcı olaylara da yer verilmiştir. Dünya sinema tarihinin en uzun serilerinden birisine imzalamış olan Hızlı ve Hiddetli serisinin 8. Bölümünün yönetmenlik koltuğunda ise bu sefer F. Gary Gray oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell ve Lucas Black gibi efsanevi dev kadrosuyla bomba gibi beyazperdeye giriş yapması beklenmektedir.

Galaksinin Koruyucuları 2 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 19 Görüntülendi
08
08
2017

Galaksinin Koruyucuları 2 2017 Tek Link indir

Hakkında: Galaksinin Savunucular 2 isminde ki çizgi romandan uyarlama filmimiz serüven, aksiyon ve bilim-kurgu türlerinde boy gösteriyor olmakla beraber konu edindiği kurguyu kısaca özetleyecek olursak şayet, savunucular olarak kendilerini adlandıran tim, daimi olarak uzayın en uç noktalarını keşfetmekle görevlendirilmiş tirler. Bir yandan uzayı keşfetmek için çok uzak noktalara yolcu ediyorlar bir yandan da asıl görevleri olan galaksilerini yaklaşmakta olan tehlikelere karşı savunuyorlardır. Daimi beraber olan savunucular timi personelleri artık birbirleri ile o kadar candan olmuşlardır ki kelimenin tam manasıyla aile haline gelmiştiler. Kendi galaksilerin de var olan starlord lakaplı Peter Quill ile ilgili hiç bilinmeyen sırların ortaya çıkması

Dunkirk 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 27 Görüntülendi
07
08
2017

Dunkirk 2017 Tek Link indir

Hakkında: 2. Dünya Savaşı'nın ilk yıllarında Nazi Almanyası'nın net bir üstünlüğü vardır. Mayıs 1940'ta İngiltere, Kanada, Fransa ve Belçika'ya ait müttefik ordularından 400 bin asker, Fransa'nın İngiltere'ye çok yakın Dunkerque (Dunkirk) bölgesinde Alman Ordusu tarafından karadan tamamen kuşatılmıştır. Almanlar bu askerleri hava bombardımanlarıyla yok etmeyi planlarken, İngiliz Başbakanı Churchill'in yönlendirmesiyle askerleri kurtarabilmek için çok tehlikeli ve savaşın gelişimi açısından hayati önemde bir tahliye operasyonu başlatılır.

Maymunlar Cehennemi Savaş 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 25 Görüntülendi
07
08
2017

Maymunlar Cehennemi Savaş 2017 Tek Link indir

Hakkında: Maymunlar Cehennemi üçlemesinin son perdesine hazır olun... 2011 yılında Maymunlar Cehennemi: Başlangıç ile yolculuğuna başlayan Sezar'ı 2014 yılındaki Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'nde kurduğu maymun ordusu ile insanlara karşı mücadele verirken görmüştük. İkinci filmin de yönetmeni olan Matt Reeves imzalı son film Maymunlar Cehennemi: Savaş'ta ise Sezar ve ordusunun, insanlara karşı olan amansız mücadelesinin etkileri ile karşılaşıyoruz. Her iki ırk da birbirini tehdit olarak görmeye devam ederken, mücadelenin şiddeti de artmış ve kayıplar had safhaya ulaşmıştır. Artık iki ırkın varlığı, önlerindeki bu son savaşa bağlıdır. Maymunların lideri Sezar ile insanların lideri Albay arasındaki bu son mücadele iki ırkın kaderini belirleyecektir.
Önceki Konular 1 2 3 4 Sonraki Konular
Hemenfullindir.com, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir.
Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (info[at]hemenfullindir.com) mail adresinden veya iletişim kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.


Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru - Hitfile.net - Uptobox.com
Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 1 arama motoru, 1 ziyaretçi ile toplamda 2 kullanıcı bulunmaktadır.
Copyright © 2016 hemenfullindir.com Tüm Hakları Saklıdır.

Hemen FULL indir

Ailesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza her zaman daha iyi hizmet vermek isteriz Sitemiz üzerinde en kaliteli filmler Türkçe Film indire bileceğiniz ve bu filmlerin hepsini en kaliteli şekilde sizlere için sunuyoruz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden indirebileceğiniz Full program indir En iyi ve en son çıkan oyunları Full oyun indir ayrıcalığı ile indirebilirsiniz.

Her yaşa ve her zevke hitap etmeye başka siteler gibi dosyaların içersinde alakasız dosyalar eklememe virüslü indirme dosyaları koymamayı ilke haline getirdik sitemiz üzerinde +18 Filmler indir bölümüde kısa bir süre önce açıldı bu kategoride 18 yaşından küçüklerin girmemesi için bazı uyarılar yapıldı ilerleyen zamanda dahada geliştiriyor olacağız.

Sitemiz üzerinde yeni eklediğimiz olan kısım "Film istek" bölümü açıldı Film isteklerinizi buradan yapabilirsiniz.