Bahtiyar Bahtıkara 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 28 Görüntülendi
09
11
2017

Bahtiyar Bahtıkara 2017 Tek Link indir

Hakkında: Annesi yüzünden 36 kez 'evlenememiş' olan Bahtiyar Hoca bir garip medyumdur. Fakat Bahtiyar Hoca, kaderine ve annesine karşı gelip, yeğenlerinin açtığı türlü sorunlara da rağmen, köye yeni taşınan, daha önce başından 2 başarısız evlilik geçen Dul Pakize ile evlenmeyi kafaya koyacaktır. Bunun için de engel tanımayacaktır!

Deccal 2 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 710 Görüntülendi
30
10
2017

Deccal 2 2017 Tek Link indir

Hakkında: Özgür Bakar'ın yönetmenliğini üstlendiği Deccal 2, ilk film sonrası kehanetin izini sürmeye devam ediyor. 6.6.2016'da doğan bir bebek tüm dünyayı kötülüğe ve felaketlere sürükleyecek olan kehanetin kendisidir. İlk filmde doğumu gerçekleştiren Duygu çıldırıp kendini öldürür fakat bebeği koruyan şeytani tarikat kehanetin devam edebilmesi için Venüs tutulmasının olduğu gece annesiyle aynı kandan bir kadının emzirmesini sağlamak zorundadır. Bu yüzden Duygu'nun kardeşi Öznur'u tutulmaya kadar ellerinde tutarlar. Bu ayinin önüne geçmek isteyen Türk ve Avrupalı gizli teşkilatlar bebeği aramaktadır. Bebek ise çocukları olmayan bir çifte evlatlık gitmiştir ama yine şeytani tarikatların gözetimindedir. Bebekle birlikte üzerindeki lanet onu evlerine alan çifte de kabus dolu zamanlar yaşatacaktır.

The Gracefield incident Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 20 Görüntülendi
24
10
2017

The Gracefield incident Tek Link indir

Hakkında: Matthew Donovan, küçük yaşında geçirdiği bir kaza sonucu bir gözünü kaybetmiştir. Bir video oyun tasarımcısı olan Donovan'ın hayatı teknolojiyle iç içedir. Takma gözünün içine yerleştirilen yepyeni bir kamera sayesinde artık her adımını kayıt altına alabilen Donovan, yeni gözünün hünerlerini arkadaşlarıyla çıkacağı bir hafta sonu tatilinde test etmeye karar verir. Bu hafta sonu kaçamağı, kaldıkları yerin yakınlarına düşen bir meteorla son bulur, artık Matthew'un gözü, o gece ve sonrasında yaşananların kaydını tutacaktır. The Gracefield Incident, hem bilim kurgu hem de korku severlere hitap edecek!

The Layover 2017 Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 19 Görüntülendi
20
09
2017

The Layover 2017 Tek Link indir

Hakkında: Uzun yıllar arkadaş olan Kate ve Meg, zamanlarının çoğunu birlikte geçirmektedir. Sıkıldıkları hayatlarından ve kurtulmaya çalıştıkları birçok sorundan kaçabilmek için tatil yapmaya karar verirler. Bir umutla çıktıkları yolculukları, uçağın kasırgadan dolayı rotasını değiştirmek zorunda kalmasıyla tatsızlaşır. Ama bu tatsızlık yerini tatlı bir rekabete bırakacaktır. Çünkü, St. Louis'de hava koşullarının düzelmesi için bekleyen iki arkadaş, bu sırada kendilerini aynı adam için savaşırken bulur

Julieta Full HD Tek Link indir

yonetici | 0 Yorum | 606 Görüntülendi
04
04
2017

Julieta Full HD Tek Link indir

Hakkında: Julieta'nın yaşı ellilerine yaklaşmış yaşadığı şehirden sıkılmış ve sevgilisiyle birlikte başka bir şehre taşınmak için evini toplamaya başlayan bir kadındır. Yolda önüne bir kadın çıkar yaklaşık olarak 20 yıl önce yaşadığı bazı şeyleri Julieta unutmuş olsa bile o hatırlatır geçmişinden zaten kaçan Julieta bu söyledikleri ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Sonrasında işler birden karmaşaya dönüşecek taşınmaktan vazgeçip sevgilisini terkederek geçmişi ile bir hesaplaşma içine girecektir. Julieta 2016
Hemenfullindir.com, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir.
Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (info[at]hemenfullindir.com) mail adresinden veya iletişim kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.


Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru - Hitfile.net - Uptobox.com
Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 1 arama motoru, 0 ziyaretçi ile toplamda 1 kullanıcı bulunmaktadır.
Copyright © 2016 hemenfullindir.com Tüm Hakları Saklıdır. | Önerilerin Site : virüs temizleme programı

Hemen FULL indir

Ailesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza her zaman daha iyi hizmet vermek isteriz Sitemiz üzerinde en kaliteli filmler Türkçe Film indire bileceğiniz ve bu filmlerin hepsini en kaliteli şekilde sizlere için sunuyoruz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden indirebileceğiniz Full program indir En iyi ve en son çıkan oyunları Full oyun indir ayrıcalığı ile indirebilirsiniz.

Her yaşa ve her zevke hitap etmeye başka siteler gibi dosyaların içersinde alakasız dosyalar eklememe virüslü indirme dosyaları koymamayı ilke haline getirdik sitemiz üzerinde +18 Filmler indir bölümüde kısa bir süre önce açıldı bu kategoride 18 yaşından küçüklerin girmemesi için bazı uyarılar yapıldı ilerleyen zamanda dahada geliştiriyor olacağız.

Sitemiz üzerinde yeni eklediğimiz olan kısım "Film istek" bölümü açıldı Film isteklerinizi buradan yapabilirsiniz.