Notepad3

Admin | 0 Yorum | 0 Görüntülendi
22
02
2018
Notepad3
Hemen Full İndir Bilgi

Notepad3, Windows cihazlarınızda kod yazabileceğiniz bir editördür.

20 yıllık Windows tarihinde hiç değişmeyen ve yeniliğe uğramayan Not Defterine karşı geliştirilen ve yazılımcıların kullanabilmesi için tasarlanmış olan Notepad3, pek çok dile destek sağlayabiliyor.

Notepad3, sözdizimi vurgulamalı olmasından ve aynı zamanda hızlı, hafif çalışmasından dolayı başarılı bir editördür. Ayrıca Scintilla tabanlı bir metin düzenleyicisidir. Bu nedenden dolayı az bellek kullanır ancak programlama işlerinin çoğunu gerçekleştirecek kadar güçlüdür. Notepad3'te çeşitli biçimlerde (ASCII, UTF-8 ve UTF-16) karakter dizisi dönüştürme, yeni satır biçimi dönüştürme (DOS (CR / SA) kodları çoğaltma, ayraç eşleştirme, otomatik girinti oluşturma ve sözcükleri otomatik tamamlama gibi özellikler yer almaktadır.

Genel anlamda başarılı olan ve bilgisayarı yormayan Notepad3'e ilginiz varsa indirmenizi tavsiye ederim.

Notepad3 Desteklediği Diller

Pek çok dile destek sağlamasıyla kullanılabilirliğini kanıtlıyor. İşte o diller:

ASP, assembly language, AutoHotkey, AutoIt3, AviSynth, Bash, BAT, C, C++, C#, CMake, CoffeeScript, Common Gateway Interface (CGI), Cascading Style Sheets (CSS), DIFF, HTML, INF, INI, Inno Setup, Java, JavaScript, LaTeX, Lua, Markdown, NSIS, Pascal, Perl, PHP, Python, REG, Ruby, SQL, Tcl, Visual Basic (VB), VBScript, VHDL scripts, XHTML, XML, YAML, D Source Script, Go Source Script, JSON, Makefiles, MATLAB, Nim Source Code, Power Shell Script, Resource Script, Shell Script, NFO ANSI

İndir
Hemen Full İndir Caps


  • Fragman İzle

Turbobit Banner

İndirme LinkleriTorrent | Turbobit | Hitfile | Altarnetif | Altarnetif IIDosya boyutu:

Rar Şifresi:


Dosyayı indirmek için yukarıdaki linklerden birisini kullanabilirsiniz.DOSYALARI REKLAMSIZ OLARAK İNDİRMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ
Turbobitten Dosya İndirme Resimli Anlatım
Yorum Yapmayı Unutmayın Lütfen
Hemenfullindir.com, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir.
Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (info[at]hemenfullindir.com) mail adresinden veya iletişim kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.


Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru - Hitfile.net - Uptobox.com
Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 1 arama motoru, 0 ziyaretçi ile toplamda 1 kullanıcı bulunmaktadır.
Copyright © 2016 hemenfullindir.com Tüm Hakları Saklıdır.

Hemen FULL indir

Ailesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza her zaman daha iyi hizmet vermek isteriz Sitemiz üzerinde en kaliteli filmler Türkçe Film indire bileceğiniz ve bu filmlerin hepsini en kaliteli şekilde sizlere için sunuyoruz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden indirebileceğiniz Full program indir En iyi ve en son çıkan oyunları Full oyun indir ayrıcalığı ile indirebilirsiniz.

Her yaşa ve her zevke hitap etmeye başka siteler gibi dosyaların içersinde alakasız dosyalar eklememe virüslü indirme dosyaları koymamayı ilke haline getirdik sitemiz üzerinde +18 Filmler indir bölümüde kısa bir süre önce açıldı bu kategoride 18 yaşından küçüklerin girmemesi için bazı uyarılar yapıldı ilerleyen zamanda dahada geliştiriyor olacağız.

Sitemiz üzerinde yeni eklediğimiz olan kısım "Film istek" bölümü açıldı Film isteklerinizi buradan yapabilirsiniz.